Geçmişimizden Aldığımız Güçle Geleceğe

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin değişen – gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp istenilen şekilde, sürekli ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim ve hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak.
Ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın katılımını sağlayarak memnuniyetleri, motivasyonları ve eğitimleri için gereken tedbirleri almak.
Fire oranlarını azaltıp maliyetleri optimum seviyeye çekmek ve kalitesi verimliliği ve rekabet gücü yüksek kuruluş olmak. Çevreye saygılı, iş ve işçi güvenliğini temel alan, yasal mevzuat şartlarına ve diğer yerli / yabancı standartlara uygun olarak üretim yapmak. Kalite yönetim sistemimizi belirli dönemlerde gözden geçirerek etkinliğini artırmak ve sürekli iyileştirmek.

Küçük Group; 20 yılı aşkın tecrübesi ile kalite anlayışından asla ödün vermeden kablo, hidrolik tampon, halat şişesi, fotosel, denge zinciri ve otomatik kapı başta olmak üzere asansör ekipmanları üretimi konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş, müşterilerimizin isteklerine mühendislikten asla taviz vermeden, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt vermeyi prensip edinmiştir. Çağımızın gelişmelerini yakından takip etmek de şirketimizin temel prensipleri arasında yer almaktadır. Firmamız, Konya’da Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 20.000 m² alan üzerine kurulu fabrikasında üretimine devam etmektedir. Alanlarında uzman, genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla her geçen gün gücüne güç katarak büyümektedir. “Elitpro”, “Elitplus” ve “Sassi” markaları ile satış ve pazarlama konusunda Türkiye’nin lider şirketlerinden biri olmuştur. Amacımız geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri, üretimin her kademesinde, çağdaş, kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır. Bu kapsamda müşteri memnuniyetinin kaliteli ürün ve üretimden geçtiği felsefesine inanılmaktadır.

SEKTÖRÜN
YÜKSELEN
MARKASIYIZ

Kısa zamanda hızlı bir yükseliş grafiği sergiledik ve kurumsal yapımızı müşteri memnuniyetine dönüştürdük.

Biz Profesyonellik ve Güçten Doğan
Büyük Biz Aileyiz.  

Kablodan kabine, hidrolik tampondan forosele birçok ürünümüzle müşterilerimizin yanındayız.

BİZİ TAKİP EDİN